Bemutatkozás

A Te könyvtárad Somogy megye egyik legszebb, legújabb és legmodernebb gyermekkönyvtára. A BRTK Könyvtár Gyermekrészlegében, kellemes környezetben, közel 21 ezer kötetből választhatod ki a Neked leginkább tetsző könyveket. A sok-sok mese, regény és ismeretterjesztő dokumentum mellett játéksarok, minden korosztály számára társas játékok, gyermek- és ifjúsági folyóiratok széles választéka, valamint sokszínű rendezvények is várnak rád. Ha csak a szünidőt szeretnéd jó hangulatban eltölteni, kipróbálhatod például a Játékos Balaton társasjáték csomag elemeit, melyek egy részét gyönyörű tetőteraszunkon találod meg. Lehet színezni, diázni, zenét hallgatni, kézműveskedni.

Nincs más dolgod, mint (első alkalommal mindenképpen szülői kísérettel) ellátogatni hozzánk. Honlapunkon megtalálod, hogy mit kölcsönözhetsz, mi a feltétele a kölcsönzésnek, mennyi időre szól, és milyen szabadidős tevékenységeket kínálunk Neked.

Szeretettel várunk könyvtárunkban minden 0-16 éves gyermeket szüleivel, nagyszüleivel!

Legyél Te is egy jó társaság tagja!